Plotery

Praca plotera tnącego

Ploter tnący – sterowane komputerowo urządzenie tnące, służące do nacinania lub wycinania kształtów w arkuszach miękkich materiałów. Działa na zasadzie głowicy wyposażonej w ostrze, która przesuwa się nad powierzchnią wycinanego materiału.

Praca plotera frezującego

Ploter frezujący - jest maszyną  pracującą w trzech płaszczyznach i sterowana za pomocą komputera PC. Konstrukcja maszyny została wykonana w całości ze stalowych profili wycinanych na innych maszynach. Konstrukcja stołu jest spawana, bramy - spawana i skręcana. Dzięki takiemu, mocnemu wykonaniu znakomicie nadaje się o pracy we wszelkich twardych materiałach: od plastików, przez drewno i metale miękkie, do stali konstrukcyjnej.

Praca plotera laserowego

Ploter laserowy - stosowany nie tylko do grawerowania, znakowania, wycinania. Szybki ploter laserowy zapewnia sprawną i efektowną pracę pomagając zrealizować twórcze i fantazyjne pomysły użytkowników a także Klientów.

Praca plotera drukującego

Ploter drukujący – szerokoformatowy ploter drukujący w technologii UV. Farba jest utwardzana za pomocą lamp UV. Produkt końcowy nie wymaga suszenia, jest gotowy do obróbki zaraz po wydrukowaniu. Możliwość druku na:
szkle
papierze
folii
ceramice
sklejce
płytach PCV
płytach z poliwęglanu
płytach z plexi
metalu
etc.