Radiowęzeł

Radiowęzeł prowadzony przez uczniów naszej szkoły. Bierze czynny udzial w każdej imprezie czynnej. W wyposażeniu mamy :

SAMSON  MBR 1064

Kolumny głośnkowe o mocy 100W

Wzmacnia Gram e100 U/2 o mocy 100W na kanał

Działalność techniczna na terenie szkoły

Uczniowie pod kierunkiem pana profesora mgr Jacka Dziubińskiego odnawiają jak również wzbogacają szkolny radiowęzeł o coraz to nowy sprzęt: udało się zakupić:

• 4 mikroporty
  • 2 mikrofony bezprzewodowe
  • komplet oświetlenia
  • Mixer
  • okablowanie

Tworzą techniczną bazę dla występujących i grających kolegów. Tworzą, obrabiają oraz prezentują pokazy multimedialne lub nawet multimedialną scenerie.

Została rozprowadzona sieć przewodowa i bezprzewodowa na terenie całej szkoły

Niezwykle chętnie pomagają przy modernizacji szkolnej sieci internetowej jak również przy unowocześnianiu komputerów wraz z oprogramowaniem.

Posiadamy lokalne serwery strony internetowej WWW z pełną obsługa baz danych i PHP oraz systemów CMS opartych na systemie Linux oraz Windows server

Codzienna pomoc nauczycielom w poznawaniu tajników obsługi komputera

Obsługa sprzętu multimedialnego np.

• tablic multimedialnych
  • rzutników