.

Kreatywna Szkoła

Miło nam poinformować,

iż Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 zakupił pakiet 300 licencji imiennych Kreatywny Start dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich Liceum Sztuk Plastycznych oraz klas jeden – trzy Technikum nr 5 w zawodach: technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technik fotografii i multimediów. O zakupie licencji zdecydował Starosta Tomaszowski Pan Mariusz Węgrzynowski i Zarząd Powiatu Tomaszowskiego. Ta decyzja umożliwi pełną realizację podstawy programowej.

W ramach licencji uczniowie będą mogli korzystać w domu przez okres 12 miesięcy z 28 aplikacji wchodzących w skład pakietu Adobe Creative Cloud między innymi Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Premiere, Adobe Animate i wiele innych.

Projekty 3D

Projekty 3D wykonane w programie Blender przez klasę 4G na modelowaniu i drukowaniu 3D, podczas lekcji zdalnych z P. Małgorzatą Piłat.

Szkoła w 3D

Model szkoły 3D przygotowany w programie Blender przez uczniów klasy 4G Kamila Banaszczyka, Michała Goździka i Jakuba Tokarskiego w ramach przedmiotu Modelowanie i drukowanie 3D pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych Pani mgr Małgorzaty Piłat.