Konkurs graficzny - projekt na kubek

Konkurs ma na celu zaprojektowanie ciekawej grafiki na kubek, który będzie gadżetem promującym szkołę ZSP nr 6. Jest skierowany do wszystkich uczniów naszej placówki, którzy chcą podjąć wyzwanie. Dziesięć najciekawszych projektów zostanie wydrukowanych na kubkach.
Najlepszy projekt umieścimy na kubku, który zostanie oficjalnym, promocyjnym gadżetem naszej szkoły na 2021 rok.
Grafikę można przygotować w dowolnym programie graficznym, rozmiar 195x85mm, profil barwny CMYK, rozdzielczość 300ppi. Projekty proszę wysyłać w pliku pdf na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin nadsyłania prac 11.03.2021.
Organizator: Jakub Maciejek

Szkolny Konkurs Komputerowego Składu Tekstu

W dniu 05.02.2021 r. odbył się Szkolny Konkurs Komputerowego Składu Tekstu, w którym uczestniczyło trzydziestu ośmiu uczniów. Na podium stanęli uczniowie: Patryk Grad IG, Julia Sęk IG, Miłosz Kubiak IIGN i Aleksandra Przybyła IIGN.
W dniach 11 i 12 lutego 2021 r. nastąpi uroczyste wręczenie nagród, dyplomów i ocen za aktywność.
Gratulujemy
organizator: Dariusz Bauer