Drukarka 3D

Drukarka 3D Zortrax M200

Druk 3D to technologia, która pozwala na zmienienie komputerowego projektu w realny przedmiot. Dokonuje się to dzięki drukarkom 3D, specjalnemu oprogramowaniu i materiałom do druku. Druk 3D to technologia przyrostowa i w odróżnieniu od subtraktywnych metod obróbki jak obróbka skrawaniem, materiał jest dodawany i szczególnie w przypadku technologii FFF, budowany przez nakładanie kolejnych warstw roztopionego materiału, aż do uzyskania docelowego obiektu. Druk 3D jest obecny na rynku od lat 80, ale dopiero niedawno zyskała popularność w różnych branżach. Dzięki swojej uniwersalności i wielu możliwościom zastosowań, szybko zdobyła w nich uznanie.

joomplu:379
 

Plotery drukujące

Ploter HP Designjet T520 ePRINTER

Idealna drukarka dla niewielkich zespołów architektów i inżynierów, którzy potrzebują niezawodnej, dokładnej i łatwej w użyciu drukarki z funkcją łączności sieciowej do tworzenia wysokiej jakości, wielkoformatowych dokumentów z systemów informacji geograficznej, projektów CAD i zdjęć.

  • Intuicyjny, pełnokolorowy panel dotykowy 109 mm (4,3 cala) ułatwia nawigację i umożliwia dostęp i drukowanie plików bezpośrednio z drukarki.

    Rzeczywiste podglądy wydruku ułatwią szybkie i dokładne ukończenie pracy oraz pozwolą uniknąć kosztownych błędów.

  • Dwie drukarki w jednym urządzeniu. Drukowanie z użyciem wbudowanego podajnika A3/B+ i możliwość drukowania nawet w formacie A1/D z zastosowaniem przedniej rolki.

  • Z łatwością podłącz drukarkę tam, gdzie jest potrzebna, a następnie podłącz do niej wszystkich pracowników za pośrednictwem zintegrowanej łączności Wi-Fi

 

Ploter Epson SURECOLOR SC-P7000

Ta wszechstronna 24-calowa drukarka fotograficzna i proofer pozwala tworzyć profesjonalne wydruki i proofy najwyższej jakości. Model SC-P7000 STD zapewnia odwzorowanie palety kolorów Pantone na poziomie 98%1i jest wyposażony w zestaw 10 tuszów i głowicę Epson TFP PrecisionCore gwarantujące dokładność i trwałość wydruków. Drukarka łączy zaawansowane rozwiązania techniczne z prostą funkcjonalnością. Głowica drukująca Epson TFP PrecisionCore i funkcja automatycznej kontroli dysz gwarantują niezmienne rezultaty na najwyższym poziomie. Funkcja weryfikacji kolorów (Epson Colour Calibration) i opcjonalny Spectroproofer z technologią X-Rite, zapewniając szybki i dokładny pomiar kolorów, gwarantują zawsze takie samo odwzorowanie kolorów bez kosztownych dodatków. Każdy element drukarki został zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi i niezawodności. Czytelny panel sterowania LCD i menu pozwalają szybko i łatwo wymieniać nośniki, a wkłady o pojemności 350 i 700 ml starczają na dłużej.

 

Tablety graficzne

Tablety PENTAGRAM ThinType P 2006

 

Tablet ThinType o grubości bloku rysunkowego to propozycja firmy Pentagram przeznaczona dla użytkowników monitorów panoramicznych. ThinType skierowany jest do osób, które potrzebują dobrego narzędzia do rysowania i retuszu zdjęć za niewygórowaną cenę. Tablet jest idealny dla grafików, którzy preferują jak najbardziej naturalne ułożenie dłoni - takie, jak przy pisaniu lub rysowaniu na kartce papieru. Obszar roboczy ThinType znajduje się tylko 5 mm nad powierzchnią blatu biurka, a więc nie wyżej niż zeszyt lub notatnik. 
Tablet ThinType wyposażony jest w 29 przycisków szybkiego dostępu, które służą m.in. do uruchamiania aplikacji biurowych lub funkcji systemu. Można je zaprogramować według własnych potrzeb, przypisując im skróty do najczęściej używanych programów, funkcji i narzędzi. 
Wymiary obszaru roboczego tabletu (254 x 158 mm) o proporcjach 16:9, sprawiają, że praca na monitorach panoramicznych jest łatwa i przyjemna. 
Tablet ma rozdzielczość 2000 linii na cal i wykrywa aż 1024 poziomy nacisku, doskonale sprawdzając się we wszystkich podstawowych, jak i bardziej profesjonalnych zadaniach. 
Dodatkowo ThinType wyposażony jest w folię, pod którą można umieścić dowolny rysunek przeznaczony do skopiowania. Piórko dołączone do tabletu jest dobrze wyważone, ma ergonomiczny kształt i wygodnie leży w dłoni.

 Tablet graficzny

 

 

Tablica interaktywna QOMO Hite Vision

Tablica interaktywna to urządzenie, które przypomina dużą białą tablicę i umożliwia współdziałanie z podłączonym do niej komputerem oraz projektorem multimedialnym. Można ją porównać do wielkiego monitora, który reaguje na dotyk. W zależności od technologii, w której tablica została wykonana, można używać specjalnego pióra, każdego innego przedmiotu lub dłoni. Osoba korzystająca z tablicy może za jej pomocą obsługiwać dowolny program uruchomiony w komputerze. Interaktywna tablica zazwyczaj dysponuje też własnym specjalistycznym oprogramowaniem, które umożliwia przygotowanie zasobów do wykorzystania podczas wykładu, lekcji czy prezentacji.

Skaner 3D

Skaner 3D EinScan-SP

EinScan-SP to potężny stacjonarny skaner 3D, który został stworzony przez Shining 3D. Przeznaczony do szerokiej gamy profesjonalnych zastosowań skaner 3D wykorzystuje technologię światła strukturalnego. Jest prosty w obsłudze i precyzyjny w wykonywanych skanach dzięki czemu można łatwo uzyskać spójne i najwyższej jakości efekty. 

Czas potrzebny na pojedynczy skan: 8 sekund, czas potrzebny na 360-stopniowy skan w trybie autoskanu: 2 minuty. Wydajność skanera pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie modelu co przekłada się na możliwość wykonania większej ilości skanów w danym przedziale czasowym.

 

joomplu:2760

Ploter tnący

Ploter tnący jest urządzeniem służącym do nacinania lub wycinania na różnego rodzaju nośnikach np. foliach samoprzylepnych, foliach do piaskowania, foliach do oklejania samochodów, papierach samoprzylepnych, papierach do wydruku naklejek, foliach flex czy flock do nadruku na tkaninach. Ploter posiada nóż wleczony, który jest zamocowany w oprawce. 

 

Podkategorie